Unisex Sunglasses Zadig & Voltaire SZV321-60A39Y
BUNDLE DEAL
Buy More, Save More
Buy 2 · 3% OFF | Buy 5 · 6% OFF Best Value
* Discounts are applied automatically in your cart / at checkout.
Quantity:
Only 1 unit left
100% Authenticity Guaranteed – Shop with Confidence!
Global Shipping – Reach Every Corner of the World!
Secure Payment – Your Transaction, Our Priority!
Intimate Wellness
Soft care, daily comfort.
Gentle Fresh Wellness essentials
Discover
SKU: S0800628
  • Lens material: Polycarbonate
  • Gender: Unisex
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Type: Unisex Sunglasses
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Legs: 140 mm
  • Bridge: 13 mm
  • Type of lens: Degraded
  • Lens Colour: Brown
  • Colour: Golden
  • Lenses: ø 60 mm